Dorota & Piotr – sierpniowe wesele pełne dzikich traw

Rustykalne wesele w Nowym Sączu - Dorota & Piotr przez Adam Podwika Weddings - fotograf Nowy Sącz  

Fotograf Nowy Sącz

Od pierwszego spotkania z Dorotą i Piotrem wiedziałem, że ten dzień będzie inny. Będzie wyjątkowy jak każdy inny ślub, ale będzie ciut inny. I nie zawiodłem się – to było przepiękne wesele wśród źdźbeł trawy pampasowej, która była (zaraz obok Pary Młodej!) motywem przewodnim.

Dobrze czytacie, przepiękna polna trawa pampasowa! Nie lada wyzwaniem ponoć też było ją zdobyć, ponieważ znane pole, na którym przeważnie rosły zostało skoszone kilka dni przed wielką datą. Dorota i Piotr jednak się nie poddali – udało im się przyszykować cudowny wystrój Leśnego Dworu w Kosarzyskach.

Dodatkowo był to jeden z najgorętszych dni tego roku! Co więcej, przed salą weselną gościł również nasz wyjątkowy rustykalny napis LOVE, który wynajmuję na dzień ślubu chętnym parom.

Do tańca przygrywał znakomity DJ Porke. Goście bawili się cudownie – uwielbiam gdy wszyscy goście są zaangażowani w zabawę i tańce – powstaje wtedy naprawdę dobry materiał. Nie będę przedłużać zatem i zachęcam do przejrzenia galerii poniżej!

Jeśli materiał Wam się podobał, pamiętajcie, żeby polubić mnie na Facebooku czy zaobserwować na Instagramie – nawet nie wiecie, jak fajnie to działa na moją przyszłość!

Fotograf ślubny Nowy Sącz